Minimálně 5 znaků

Zaujalo nás

A je to tady, po krásném období jako je léto přichází to méně krásné. Podzim patří z několika důvodů mezi náročnější období. Jak si tuhle část roka alespoň trochu zpříjemnit a vyhnout se těm méně příjemným věcem, které k podzimu patří? Máme pro vás pár tipů!

Číst dále...

Letošní horké léto nám nedalo ještě pořádně ani důvod - zůstat doma a sjíždět s popcornem Netflix. Ale dny se krátí a upřímně - není větší romantiky jako si s holkou sednout na deku pod širák, otevřít notes a pustit nějakou pořádnou romantickou komedii. Máme pro vás tipy na ty nejlepší!

Číst dále...

Od 50. let minulého století jsme vyprodukovali až 8,3 miliard tun plastů, z toho bylo pouhých 9 % recyklováno. Na druhou stranu, 79 % z tohoto množství skončilo na skládkách nebo v přírodě a tím znečišťují lesy, pláže, oceány, ulice. To, jaký dopad to má na životní prostředí a na budoucnost naší existence si stále mnoho lidí neuvědomuje. Plasty jsou tak rozšířeny v našich oceánech, že jedna ze tří mořských želv už za svůj život snědla alespoň jeden kus plastu. Jak plast vstupuje do každé úrovně oceánského potravního řetězce, od planktonu po velké ryby a velryby, pouze tím putuje zpět na talíře v restauracích v podobě mořských plodů. (www.stop-plastu.cz)

Číst dále...

Jak se zbavit kocoviny? Do oběda budete fit! Pokud se chystáte na bujarou party - tady je pár věcí, které se vyplatí vědět před ní, a hlavně ráno poté... Léto je v plným proudu a ty kocoviny k němu prostě bezprostředně patří. Jak na tuhle "nirvanu"?

Číst dále...

Zkouškový skončilo, začali jsme žít, ale chce to rady, jak vůbec v těchto vedrech přežít. A to nemluvíme o radách týkajících se letních party a fesťáků. Pojďme si prostě jen poradit s tím neskutečným vedrem.

Číst dále...

Nejen Pražany, ale i nás ostatní ze všech koutů Česka v létě minimálně jednou zláká nějaká košer akce právě v Praze. Letní kino, romantická atmoška, vůně grilovaných specialit, čerstvě umleté kávy ve vzduchu, Aperol v ruce a deka v podpaží. Kam letos vyrazit v Praze do letního kina? Našli jsme pro vás pár tipů!

Číst dále...

Už jsme vám dávali několik tipů na letní hudební festivaly. Sezóna je v plném proudu a nám už zbývá posledních pár chvilek v knihách, než nastoupíme na vlnu zábavy a necháme se unášet létem minimálně další tři "metry"! Kam nejlépe za filmem?

Číst dále...

Víme, je to status quo v této době, ale přece jen, je fajn si tyhle tipy zase připomenout. Už toho máme všichni dost, ale je tu pár fíglů, díky kterým nám to jde lépe. Pojďme si je po delší době připomenout!

Číst dále...

Vyzkoušejte tyhle jednoduché, které vám pomůžou zbavit se únavy, posílí vaši imunitu a přirozeným způsobem upraví váhu. Zbavíte se toxinů nahromaděných ze stravy a života ve stresu a nastartujete metabolismus. Budete se cítit rozhodně líp! Jak na jarní detox správně?

Číst dále...

Minulý pátek zemřel celosvětově uznávaný švédský DJ Avicii v pouhých 28 letech. Avicii, který spolupracoval s Coldplay či Madonnou. Jeho posledním hitem bylo Lonely Together s Ritou Orou. Ne jednomu z nás máme jeho hity spojeny s mnoha zážitky - ať už z kolejí nebo z party. Jeho "Live the life you will remember" nám bude ale v srdci znít už navždy. Máme pro Vás jeho největší hity.

Číst dále...

Včera se slavil DEN ZEMĚ. Byla to minimálně příležitost k tomu se zamyslet, jak nakládáme se svým životem. Být "eko" je totiž rozhodnutí nejen zodpovědné a správné, ale dokonce v dnešní době hodně trendy! A co si budeme povídat, aby došlo alespoň k malé změně, musí každý nás začít u sebe. Jak na to? Poradíme!

Číst dále...

Jak se efektivně učit? Na to už známe odpovědi a najdeme na to téma tisíce rad a tipů. Existují ale i velmi jednoduché rady, které až tak známé nejsou. A jejich účinnost je prověřená!

Číst dále...

Všichni jak procházíme životem, setkáváme se s různými překážkami- Metoda RUŠ slibuje změnu skutečnosti v lepší skutečnost. Rychlá účinná změna skutečnosti tak proto dostala zkratku RUŠ. Každý kdo měl někdy nějaké problémy je chtěl účinně a rychle vyřešit - ideálně bezbolestně a efektivně. Co tahle metoda slibuje a je to vůbec real?

Číst dále...

Zobrazit články z roku:

2018 2017201620152014