Minimálně 5 znaků

Otázky z časopisu Bravo - co trápilo mládež?

Obrázok ku článku Otázky z časopisu Bravo - co trápilo mládež?

Před dobou internetu byl nejvěrnějším přítelem teenagerů časopis Bravo. Plakáty, fotopříběhy, články o prvních láskách a poradna. Někdy se do redakce Brava dostaly otázky, nad kterými nevíme, jestli se máme smát, nebo plakat. Přečtěte si pár z nich, které za to opravdu stojí.

1. Kamarádka mě odkopla!

Moje kamarádka Katka stále sledovala seriál Čarodějky, který jsem ale já nesledovala.. Založila si klub "Čarodějky" s Editou a Gábinou a všechny si začaly myslet, že je v nich magie a navzájem se pasovaly do rolí vládkyň a mě do role otroka. Katka mě teď úplně ignoruje. Veronika, 12 let.

2. Kamarád nosí tanga!

Je normální, aby můj kamarád, který má 15 roků, nosil tanga a například v nich i spal? Vím, že je to divná otázka, ale i tak by mě zajímalo, co na to povíte. Simona, 14 let.

3. Moje děvče se neholí..

Mám skvělé děvče, které zbožňuji. Už jsme se spolu milovali a bylo to velmi pěkné, až na to, že nemá vyholené podpaždí ani rozkrok...a nevím, jak jí to povědět, aby se neurazila.. Pavel, 17 let.

4. Mám hroznou trému

Když jsem ve škole zkoušená před tabulí, nebo mám referát, tak se mi strašně roztřesou kolena a strašně moc se stydím. Přitom s lidmi vycházím v pohodě, nikdo mě nešikanuje, ale prostě to vůbec nezvládám. Hana, 13 let.

5. Chci mít dítě!

Mám 16 roků a se svým přítelem spolu chodíme už 7 let. A právě proto, že se tak dobře známe, bychom si chtěli obstarat dítě. Nevíme ovšem, jestli je to v našem věku vhodné a není to protizákonné. Tereza, 16 let.

6. Zlomená mrkev

Při masturbování se mi ve vagíně zlomila část mrkve. Bojím se, že to může být problém, protože od včerejška mě začal bolet podbřišek. Je možné, že začne vevnitř klíčit záhon? Pavlína, 15 let.

7. Cítí kluk, že se mu postavil penis?

Hrozně by mě zajímalo, jestli kluk pozná, že se mu postavil penis? A je možné, aby se mu i zlomil? Kristýna, 12 let.

8. Úchylka

Vždy, když cestuji přeplněným autobusem, tajně ošahávám stroj na označování jízdenek. Je to normální? Někde jsem četla, že takové lidi zavírají do blízince. Andrea, 14 let.

9. Plochá

Mám 13 let a nemám žádná prsa. Bude to tím, že spím na břiše? Anna, 13 let.

10. I v době Facebooku..

Prosím, poraďte mi nějaké statusy na Facebook, díky moc. Uršula, 11 let.

Mohli byste mi poradit nějakou stylovou přezdívku, kterou bych si mohla dát na Facebook? Něco jako Versace, Channel atd... Lea, 13 let.