Minimálně 5 znaků

Zaujalo nás

Silvestr je za dvěřmi a tak se pojďme podívat na to, jaké jsou ve světě nejkurioznější silvestrovské a novoroční zvyky. A že je na co se dívat!

Číst dále...

Posílání vánočních přání a SMS je sice možná hezký zvyk, ne vždy se ovšem povede. Přinášíme vám výběr těch nejhloupějších SMS k Vánocům.

Číst dále...

Testy osobnosti se těší velké oblibě. I vy se rádi dozvíte o sobě něco nového.. Stačí, když se podíváte na hlavní obrázek a zapamatujete si, čeho jste si všimli jako prvního: byla to tvář, jabloň nebo muž s knihou?

Číst dále...

Někdo dospěje dříve, jiný později. Jsi stále duší student nebo již velký dospělák? Pokud se najdeš v některých ze situací v článku, měníš se na pravého dospěláka - už se to neprojevuje jen jako číslo v občanském průkazu, ale i v tvých skutcích a myšlení.

Číst dále...

Být na vysoké škole občas není žádná zábava. Pokud se prodíráš studiem na vysoké škole, určitě ti bude známých těchto 10 situací, které zná téměř každý vysokoškolák.

Číst dále...

Dámy, chtěli byste chodit se studentem, ale nevíte, v jakém oboru jsou "ti nejlepší"? V dnešním článku vám přinášíme 10 důvodů, proč chodit se studenty matematiky a fakulty tělesné výchovy a sportu.

Číst dále...

Jste takhle na dovolené u moře a potkáte rodinku - hlava rodiny s kloboučkem na hlavě, ve slipových plavkách, matka s plážovýma osuškama a děti s řízkem v ruce. Říkáte si - typičtí Češi. Ale co vlastně dělá Čecha Čechem?

Číst dále...

Prima ZOOM spolu s festivalem filmů o udržitelnm rozvoji Ekotopfilm právě startují fotosoutěž, ve které je hlavní výhrou digitální zrcadlovka Canon za 30 000 Kč. Podařilo se vám během prázdnin vyfotit nějakou zajímavou fotku? Pak čtěte dále!

Číst dále...

Doufáme, že jste už vypustili všechny školní povinnosti z hlavy a naplno si užíváte zasloužený odpočinek po zkouškovém období. Hlavně v závěru semestru jste určitě museli spoustu akcí odříct a na čerstvý vzduch jste se dostali jen při cestě do školy nebo obchodu pro další kafe a energy drinky. V létě ale můžete všechno bez problému dohnat! Těchto 10 věcí byste měli během léta stihnout. Dokonce byste si je vůbec neměli nechat ujít!

Číst dále...

Hra Pokémon Go pobláznila celý svět. S naháněním Pokémonů po exteriéru mohou hráči projít i několik kilometrů, přičemž se jim mohou stát bizarní či nepříjemné situace. V článku si můžete přečíst seznam sepsaných situací, které se přihodily hráčům této hry po celém světě.

Číst dále...

Léto je v plném proudu a s ním i řada výhodných zájezdů a letenek do zemí nejen v Evropě, ale např. i v jihovýchodní Asii. Ne všude s sebou musíte tahat velký a těžký kufr, postačí vám příruční zavazadlo. Jak si do něj ale zabalit vše potřebné?

Číst dále...

Máte po zkouškovém a přemýšlíte o tom, že byste svůj čas využili smysluplněji, než jen pouhým válením se u vody a posedáváním v hospůdkách? Mrkněte se po nějaké brigádě. V článku níže se můžete nechat inspirovat.

Číst dále...

Ministerstvo mládeže, školství a tělovýchovy, ve spolupráci s Domem zahraniční spolupráce a programem Erasmus+ vyhlásila již osmý ročník soutěže pro amatérské fotografy na téma "Nevšední zážitky všedních dnů".

Číst dále...

Youtube.com je dobře známý dnešní generaci. Napadla vás někdy myšlenka, že kromě sledování videí by vám mohl vydělat pěkné penízky? Neříkáme lehce vydělané, ale dobře vydělané. Pokud přemýšlíte nad takovým druhem výdělku, určitě čtěte dál.

Číst dále...

Před dobou internetu byl nejvěrnějším přítelem teenagerů časopis Bravo. Plakáty, fotopříběhy, články o prvních láskách a poradna. Někdy se do redakce Brava dostaly otázky, nad kterými nevíme, jestli se máme smát, nebo plakat. Přečtěte si pár z nich, které za to opravdu stojí.

Číst dále...

I přesto, že Facebook není člověk, i on může být tvým učitelem. Některé věci ses možná naučil právě kvůli němu při přidávání přátel, sdílení fotek nebo událostí apod. Které věci to jsou?

Číst dále...

K horám ho to vždycky táhlo, říká student Honza Polášek. Říká to kdekdo, ale u něj to má opravdu váhu. Začátkem října totiž vylezl na osmou nejvyšší horu světa Manáslu, která měří 8 163 metrů, a stal se tak ve svých 25 letech nejmladším českým pokořitelem osmitisícové hory.

Číst dále...

14. února slaví většina zamilovaných párů den svatého Valentýna. Mnoho lidí se domnívá, že jde o americký svátek, je tomu ale skutečně tak?

Číst dále...

Na sociálních sítích se v posledních několika letech dělíme o mnoho osobních informací a fotek s okolním světem. Máte ovšem vše pod palcem? Tento článek vám poskytne užitečné rady, jak ochránit své soukromí na sociálních sítích.

Číst dále...

Je vám při studiu nebo zaměstnání nevolno, jen když na to pomyslíte? Zlepšíme vám náladu - přečtěte si, co o práci prohlásily takové osobnosti, jako např. Bob Dylan, Ronald Regan nebo Terry Prachett.

Číst dále...

Zobrazit články z roku:

20182017 2016 20152014