Minimálně 5 znaků

Uplatnění po vysoké škole

Fond dalšího vzdělávání zprostředkovává od února 2014 do srpna 2015 studentům blížícím se k závěru SŠ či VŠ studia odborné pracovní stáže. Ty jsou placené – nárok na odměnu má jak stážista (student), tak jeho mentor. Celkově dostane v projektu za 188 milionů šanci 2 200 mladých zájemců o zaměstnání.

Číst dále...

Jeden z nejpopulárnějších zaměstnavatelů na světě a člen tzv. „Velké auditorské čtyřky”, společnost KPMG (konkrétně její česká pobočka) vyhlásila soutěž pro studenty zajímající se o daně.

Číst dále...

Výše výdělku je většinou zahalena tajemstvím, málokdy si tedy můžeme udělat představu o tom, jak na tom ostatní jsou. Masarykova univerzita v Brně nicméně každý rok oslovuje své čerstvé absolventy, aby zjistila jejich spokojenost i nástupní mzdové poměry. Právě jejich poslední srovnání vám přinášíme.

Číst dále...

Přinášeli byste raději klientům rozhřešení, nebo panáky? Ať už stojíte na kariérní křižovatce mezi nebesy a barem, nebo vás prostě zajímá, v jakých profesích jsou lidé nejspokojenější, zbystřete nad výsledky zahraničního průzkumu!

Číst dále...

V dravém prostředí práva a ostatních humanitně-ekonomických oborů je získání prestižní praxe výzva. Jak uspět kromě klasického odpovídání na inzeráty?

Číst dále...

„Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus!” zní mantra všech moderních učitelů němčiny, ale kolik je na tom pravdy? Má smysl oprášit slovíčka ze střední? Jak velké plus mají němčináři na cestě za úspěchem ve světě byznysu či práva? Je němčina romantická? Odpověď najdete v našich 5 bodech.

Číst dále...

Zobrazit články z roku:

2018201720162015 2014