Minimálně 5 znaků

20 přiznání

co trápí britské studenty?

Obrázok ku článku 20 přiznání

Dnes se zaměříme na severnější státní Anglie. Pokud jste zvědaví, co trápí studenty z anglických univerzit, kteří se rozhodli podělit na stránce, můžete si přečíst jejich dnešní přiznání.

1. Pracovala jsem první týden v nemocnici na školní praxi jako sestřička v mém rodném městě. Kontrolovala jsem pokoje, když v tom za mnou přiletěla jedna z pacientek a křičela ,, sestřička, sestřička ". Podívala jsem se na ni a zeptala se jí, co se stalo. Řekla, že se jí těžce dýchá a má nepravidelné dýchání. Okamžitě jsem utíkala po stetoskop, vyhrnula jí tričko a začala ji poslouchat, ale žádné nepravidelné dýchání jsem necítila! Zoufale jsem jí řekla: ,, musíme okamžitě sehnat nějakého lékaře, necítím vůbec dýchání miminka! "Odpověděla mi, že je to dobrý nápad, ale žádné dítě nečeká. Nevěděla jsem, jak se "vymluvit", zrudla jsem jako paprika.

2. Byla jsem tak unavená, že jsem si vlasy našampónovala s aviváží na oblečení. Už nikdy více.

3. Kamarádím se s jednou super dívkou, která svou měsíční výplatu z brigády dává do centra pro bezdomovce. Je to kolem 400 liber, ale každá pomoc se cení. Inspirovala se dárcovstvím od Davida Beckhema. Nikomu o tom neřekla, jen mně, ale myslím si, že je to škoda peněz, protože je také jen studentka.

4. Dělal jsem týdenní nákup v Tescu a jak jsem začal vykládat na pás zboží, všiml jsem si, že chlapík za mnou položil na pás pouze jeden kus zboží ... balíček kondomů. Všiml si, že se na to dívám, což bylo trochu trapné. A tak na odlehčení nálady a zbavení se trapného pocitu jsem se natáhl po kečupu a řekl jsem: ,, hej, vidím, že oba kupujeme něco, co si dáme na naše párky. "On se smál, já jsem se smál, smála se i prodavačka.

5. Pro rodinu, která parkuje na našem parkovacím místě bez dovolení: sťal jsem vašemu rodinnému sněhulákovi hlavu tak, že jsem použil jako meč svoji moč. Trvalo to chvíli, ale podařilo se to. Pokud budete pokračovat, jednoho rána se probudí váš sněhulák tak, že bude držet v ruce ho*no.

6. Měl jsem jít ráno na zkoušku, ale jako správný rebel jsem hrál DOTu.

7. Včera jsem šel na setkání Křesťanského spolku jen kvůli obědu zdarma.

8. Kradu papír z knihovny a dávám ho do vlastní tiskárny.

9. Vždy, když vejdu do prodejny s hračkami, dávám všechny měkké plyšové hračky a Disney postavičky do sexuálních poloh. Neumím si pomoct..

10. Měl jsem sex v přednáškovém sále s číslem A3.

11. Jsem na univerzitě a jsem velký introvert kvůli mým starostem. Nevím, co dělat.

12. Myslel jsem si, že mám deprese. Pak jsem přišel na univerzitu a zjistil jsem, že se to nedá vůbec srovnat.

13. Za týden nastupuji do 1. ročníku na univerzitě, ale vůbec netuším, co chci dělat se svým životem.

14. Můj expřítel se se mnou bez jediného důvodu rozešel. Po těžkém týdnu plném slz jsem měla ještě těžší víkend, když jsem si to rozdala se dvěma jeho kamarády.

15. Středeční noc skončila odchodem do chlapcova domu. Byli jsme v jeho ložnici asi 2 minuty, když se můj žaludek rozhodl dát ven všechen alkohol, co jsem za ten večer zkonzumovala. Místo pořízení rozumné věci jako nabídnout se, že to vyčistím, jsem se rozhodla z toho vykličkovat a zvolila útěk, nechávaje stát kluka uprostřed jeho ložnice s mými zvratky.

16. Na jedné hodině jsme probírali látku a vyučující nám řekl, že má dobré video, které nám chce ukázat k látce a tak otevřel Google Chrome na velkém projektoru a začal psát slovo "branding" (označení) do vyhledávací kolonky. Avšak jak náhle začal psát "bra", celá třída uviděla jeho internetovou historii. Google se domníval, že chce zadat ,, brazilské prdící porno ". Vypadá to tak, že jsme objevili fetiš našeho vyučujícího!

17. Nemluvila jsem se svým ex borcem několik let, měli jsme těžký rozchod, ale pak jsme si začali psát a rozhodli jsme se, že se dáme zpět dohromady a zjistíme, jak věci půjdou. Měl přijít za mnou poprvé na univerzitu a rozhodla jsem se, že si z něj vystřelím. Moje spolubydlící měla 2 leté dítě a když můj přítel přišel, oznámila jsem: ,, mám pro tebe malé překvapení ", dovnitř vešel malý Jeremy a dořekla jsem, že je to jeho dítě. Výraz jeho tváře byl k nezaplacení. Jeho výraz byl zmatený a plný strachu!

18. Mám rád, když se někdy pokryju kondomy, namažu je a po pokoji se plazím předstíraje, že jsem Nagini(had Lorda Voldemorta).

19. Po hektickém dni jsem nasedl na první vlak do Bristolu. Bohužel byl přeplněný a musel jsem stát v uličce. Vlak stál na nádraží a dívka v mikině se mě zeptala, zda je toto vlak do Westbury. Rozmrzelý na celý svět a bez zájmu jsem souhlasil. Nastoupila na vlak. Podíval jsem na tabuli výše a bylo tam napsáno, že je to přímý spoj do Warministeru. Stále vidím to trapné zírání od ní, když vlak odjížděl..

20. Zkoušku z inženýrství level 1 jsem považoval za lehkou, ale předstíral jsem, že to bylo těžké a tak jsem snadněji zapadl mezi chlapíky z inženýrství (všichni říkali, že to bylo těžké).